Ostatnio dodane...

28.11.2022
Odpowiedź na pismo z dnia 28 listopada 2022 roku

22.11.2022
Odpowiedź na pismo Pana Arkadiusza Durasiewicza z dnia 22 listopada 2022 roku

08.11.2022
Odpowiedź na pismo Pana Arkadiusza Durasiewicza z dnia 8 listopada 2022 roku

06.10.2022
Odpowiedź na pismo Pana Marka Chmaja z dnia 6 października 2022 roku

22.09.2022
Odpowiedź na pismo Prezydenta RP, Andrzeja Dudy z dnia 22 września 2022 roku

08.09.2022
Odpowiedź na skargę Pana Marcina Masłowskiego z dnia 8 września 2022 roku

05.09.2022
Odpowiedź na skargę z dnia 5 września 2022 roku

29.08.2022
Odpowiedź na skargę Pana Witolda Pokojskiego z dnia 29 sierpnia 2022 roku

23.08.2022
Odpowiedź na skargę Pana Kamila Stanka z dnia 23 sierpnia 2022 roku

20.07.2022
Odpowiedź na skargę Pani Magdaleny Madzia z dnia 20 lipca 2022 roku

09.05.2022
Odpowiedź na skargę Pana Kazimierza Kleiny z dnia 9 maja 2022 roku

25.04.2022
Odpowiedź na skargę Pana Marcina Sławeckiego z dnia 25 kwietnia 2022 roku

30.03.2022
Odpowiedź na skargę Pana Adama Niemczewskiego z dnia 30 marca 2022 roku

28.03.2022
Odpowiedź na skargę Pani Katarzyny Ciupek z dnia 28 marca 2022 roku

09.03.2022
Odpowiedź na skargę Pana Dariusza Goszczyńskiego z dnia 9 marca 2022 roku

14.02.2022
Odpowiedź na skargę Pana Andrzeja Sowy z dnia 14 lutego 2022 roku

08.02.2022
Odpowiedź na skargę Pana Marcina Gołaszewskiego z dnia 8 lutego 2022 roku





TAGI
#article #blog #dziennikarz #etyka #fakenews #federacja #film #gazeta #info #informacja #internet #journalist #konferencja #materiał #media #news #odezwa #oświadczenie #portal #prasa #publikacja #rada #radio #redakcja #redaktor #reklama #reportaż #reporter #seminarium #skarga #stanowisko #stowarzyszenie #syndykat #telewizja #tv #vlog

Skład Rady

VIII KADENCJA (2019 - )

Prezydium:
Ryszard Bańkowicz - Przewodniczący
Helena Kowalik-Ciemińska - Wiceprzewodnicząca
Krzysztof Bobiński - Wiceprzewodniczący
Urszula Dembińska-Nowakowska - Sekretarz

Rada:
Ryszard Bańkowicz
Helena Kowalik-Ciemińska
Krzysztof Bobiński
Urszula Dembińska-Nowakowska
Wojciech Dorosz
Hanna Kordalska-Rosiek  
Andrzej Krajewski
Barbara Markowska-Wójcik
Krystyna Mokrosińska
Nina Nowakowska
Marek Nowicki
Tomasz Obertyn
Ernest Zozuń

VII KADENCJA (2015 - 2019)

Prezydium:
Ryszard Bańkowicz - Przewodniczący
Helena Kowalik-Ciemińska - Wiceprzewodniczący
Krzysztof Bobiński - Wiceprzewodniczący
Barbara Markowska-Wójcik - Sekretarz

Rada:
Ryszard Bańkowicz
Krzysztof Bobiński
Anna Borkowska
Grażyna Hryniewska-Kalicka
Helena Kowalik-Ciemińska
Barbara Markowska-Wójcik
Nina Nowakowska
Marek Nowicki

VI KADENCJA (2011 - 2015)

Prezydium:
Ryszard Bańkowicz - Przewodniczący
Helena Kowalik-Ciemińska - Wiceprzewodniczący
Barbara Markowska-Wójcik - Sekretarz

Rada:
Ludwik Arendt
Magdalena Bajer (w dniu nominacji złożyła rezygnację)
Ryszard Bańkowicz
Maciej Iłowiecki (do 11 października 2011)
Helena Kowalik-Ciemińska
Marek Łochwicki
Barbara Markowska-Wójcik
Wanda Nadobnik (od 15 maja 2013 do 20 grudnia 2013)
Nina Nowakowska
Marek Nowicki
Anna Pawłowska
Stanisław Pieniak
Irena Piłatowska-Mądry (do 17 lutego 2012)
Marta Pionkowska

V KADENCJA (2008 - 2011)

Prezydium:
Magdalena Bajer - Przewodniczący
Maciej Iłowiecki - Wiceprzewodniczący
Helena Kowalik - Sekretarz

Rada:
Magdalena Bajer
Ryszard Bańkowicz
Michał Bogusławski
Maciej Iłowiecki
Helena Kowalik
Marek Łochwicki
Barbara Markowska
Marta Pionkowska

IV KADENCJA (2004 - 2008)

Prezydium:
Magdalena Bajer - Przewodniczący
Tadeusz Fredro-Boniecki - Wiceprzewodniczący
Maciej Iłowiecki - Wiceprzewodniczący
Rafał Wieczyński - Sekretarz (do 2005 roku)
Helena Kowalik-Ciemińska – Sekretarz (od 2005 roku)

Rada:
Magdalena Bajer
Tadeusz Fredro-Boniecki
Maciej Iłowiecki
Helena Kowalik-Ciemińska
Michał Bogusławski
Mariusz Jeliński
Tadeusz Kononiuk
Ryszard Piekarowicz
Anna Teresa Pietraszek
Rafał Wieczyński

W roku 2007 rezygnację z udziału w pracach REM złożyli Tadeusz Fredro-Boniecki, Anna T. Pietraszek oraz Ryszard Piekarowicz.

III KADENCJA (2001 - 2004)

Prezydium:
Magdalena Bajer - Przewodniczący
Michał Bogusławski - Wiceprzewodniczący
Cezary Gawryś - Sekretarz (do 2003 roku)
Rafał Wieczyński - Sekretarz (od 2003 roku)

Rada:
Magdalena Bajer
Michał Bogusławski
Cezary Gawryś
Józefa Hennelowa
Tadeusz Kononiuk
Jacek Kurczewski
Maciej Łukasiewicz
Rafał Wieczyński
Piotr Wojciechowski
Krzysztof Wolicki (powołany na członka Rady, nie zdążył niestety odebrać nominacji, ponieważ zmarł)
Helena Kowalik-Ciemińska (od 2003 roku)

Jesienią 2003 roku Konferencja Mediów Polskich powołała Helenę Kowalik-Ciemińską - publicystkę, na dziesiątego członka Rady. Również w tym czasie Cezary Gawryś przekazał obowiązki sekretarza Rafałowi Wieczyńskiemu.

II KADENCJA (1998 - 2001)

Prezydium:
Jerzy Turowicz - Honorowy Przewodniczący
Magdalena Bajer - Przewodniczący
Michał Bogusławski - Wiceprzewodniczący
Cezary Gawryś - Sekretarz

Rada:
Jerzy Turowicz (zmarł 27 stycznia 1999)
Magdalena Bajer
Michał Bogusławski
Cezary Gawryś
Tomasz Goban-Klas
Józefa Hennelowa
Tadeusz Kononiuk
Jacek Kurczewski
Maciej Łukaszewicz
Piotr Wojciechowski

I KADENCJA (1995 - 1998)

Magdalena Bajer - Przewodniczący
Tomasz Goban-Klas
Boleslaw Michałek
Krzysztof Piesiewicz
Michal Radgowski
Jerzy Turowicz
Piotr Wojciechowski