Ostatnio dodane...

30.09.2019
Odpowiedź na skargę Pana Dawida Jędrzejko z dnia 30 września 2019 roku

05.08.2019
Odpowiedź na skargę Pani Moniki Potockiej z dnia 5 sierpnia 2019 roku

26.07.2019
Odpowiedź na skargę Global Cosmed Group S.A. z dnia 26 lipca 2019 roku

17.07.2019
Odpowiedź na skargę Pani Anny Szczepańskiej z dnia 17 lipca 2019 roku

15.07.2019
Odpowiedź na skargę Pana Adama Fularza z dnia 15 lipca 2019 roku

11.07.2019
Odpowiedź na skargę Pani Barbary Styrskiej na program Sprawa dla Reportera z dnia 11 lipca 2019 roku

08.07.2019
Odpowiedź na skargę Pana Łukasza Szymańskiego na Życie Żyrardowa z dnia 8 lipca 2019 roku





TAGI
#rada #etyka #media #telewizja #gazeta #prasa #radio #internet #vlog #blog #portal #fakenews #news #informacja #info #konferencja #skarga #stanowisko #oświadczenie #odezwa #seminarium #publikacja #dziennikarz #artykuł #reportaż #reklama #reporter #redaktor #redakcja #film #materiał

Skład Rady

VIII KADENCJA (2019 - )

Prezydium:
Ryszard Bańkowicz - Przewodniczący
Helena Kowalik-Ciemińska - Wiceprzewodnicząca
Krzysztof Bobiński - Wiceprzewodniczący
Urszula Dembińska-Nowakowska - Sekretarz

Rada:
Ryszard Bańkowicz
Helena Kowalik-Ciemińska
Krzysztof Bobiński
Urszula Dembińska-Nowakowska
Wojciech Dorosz
Hanna Kordalska-Rosiek  
Andrzej Krajewski
Barbara Markowska-Wójcik
Krystyna Mokrosińska
Nina Nowakowska
Marek Nowicki
Tomasz Obertyn
Ernest Zozuń

VII KADENCJA (2015 - 2019)

Prezydium:
Ryszard Bańkowicz - Przewodniczący
Helena Kowalik-Ciemińska - Wiceprzewodniczący
Krzysztof Bobiński - Wiceprzewodniczący
Barbara Markowska-Wójcik - Sekretarz

Rada:
Ryszard Bańkowicz
Krzysztof Bobiński
Anna Borkowska
Grażyna Hryniewska-Kalicka
Helena Kowalik-Ciemińska
Barbara Markowska-Wójcik
Nina Nowakowska
Marek Nowicki

VI KADENCJA (2011 - 2015)

Prezydium:
Ryszard Bańkowicz - Przewodniczący
Helena Kowalik-Ciemińska - Wiceprzewodniczący
Barbara Markowska-Wójcik - Sekretarz

Rada:
Ludwik Arendt
Magdalena Bajer (w dniu nominacji złożyła rezygnację)
Ryszard Bańkowicz
Maciej Iłowiecki (do 11 października 2011)
Helena Kowalik-Ciemińska
Marek Łochwicki
Barbara Markowska-Wójcik
Wanda Nadobnik (od 15 maja 2013 do 20 grudnia 2013)
Nina Nowakowska
Marek Nowicki
Anna Pawłowska
Stanisław Pieniak
Irena Piłatowska-Mądry (do 17 lutego 2012)
Marta Pionkowska

V KADENCJA (2008 - 2011)

Prezydium:
Magdalena Bajer - Przewodniczący
Maciej Iłowiecki - Wiceprzewodniczący
Helena Kowalik - Sekretarz

Rada:
Magdalena Bajer
Ryszard Bańkowicz
Michał Bogusławski
Maciej Iłowiecki
Helena Kowalik
Marek Łochwicki
Barbara Markowska
Marta Pionkowska

IV KADENCJA (2004 - 2008)

Prezydium:
Magdalena Bajer - Przewodniczący
Tadeusz Fredro-Boniecki - Wiceprzewodniczący
Maciej Iłowiecki - Wiceprzewodniczący
Rafał Wieczyński - Sekretarz (do 2005 roku)
Helena Kowalik-Ciemińska – Sekretarz (od 2005 roku)

Rada:
Magdalena Bajer
Tadeusz Fredro-Boniecki
Maciej Iłowiecki
Helena Kowalik-Ciemińska
Michał Bogusławski
Mariusz Jeliński
Tadeusz Kononiuk
Ryszard Piekarowicz
Anna Teresa Pietraszek
Rafał Wieczyński

W roku 2007 rezygnację z udziału w pracach REM złożyli Tadeusz Fredro-Boniecki, Anna T. Pietraszek oraz Ryszard Piekarowicz.

III KADENCJA (2001 - 2004)

Prezydium:
Magdalena Bajer - Przewodniczący
Michał Bogusławski - Wiceprzewodniczący
Cezary Gawryś - Sekretarz (do 2003 roku)
Rafał Wieczyński - Sekretarz (od 2003 roku)

Rada:
Magdalena Bajer
Michał Bogusławski
Cezary Gawryś
Józefa Hennelowa
Tadeusz Kononiuk
Jacek Kurczewski
Maciej Łukasiewicz
Rafał Wieczyński
Piotr Wojciechowski
Krzysztof Wolicki (powołany na członka Rady, nie zdążył niestety odebrać nominacji, ponieważ zmarł)
Helena Kowalik-Ciemińska (od 2003 roku)

Jesienią 2003 roku Konferencja Mediów Polskich powołała Helenę Kowalik-Ciemińską - publicystkę, na dziesiątego członka Rady. Również w tym czasie Cezary Gawryś przekazał obowiązki sekretarza Rafałowi Wieczyńskiemu.

II KADENCJA (1998 - 2001)

Prezydium:
Jerzy Turowicz - Honorowy Przewodniczący
Magdalena Bajer - Przewodniczący
Michał Bogusławski - Wiceprzewodniczący
Cezary Gawryś - Sekretarz

Rada:
Jerzy Turowicz (zmarł 27 stycznia 1999)
Magdalena Bajer
Michał Bogusławski
Cezary Gawryś
Tomasz Goban-Klas
Józefa Hennelowa
Tadeusz Kononiuk
Jacek Kurczewski
Maciej Łukaszewicz
Piotr Wojciechowski

I KADENCJA (1995 - 1998)

Magdalena Bajer - Przewodniczący
Tomasz Goban-Klas
Boleslaw Michałek
Krzysztof Piesiewicz
Michal Radgowski
Jerzy Turowicz
Piotr Wojciechowski